KONST / Litografier / Färglitografi 7574603
*
nr 757 4603
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 1978, 98/125, motivets mått: 34x60
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 maj 2012
kl 17:07:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 12:05:27
1
100 kr
7/5 16:43:54
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Carl Magnus
nr 757 4603
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 1978, 98/125, motivets mått: 34x60
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 maj 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 12:05:27 | 1 | 100 kr |
7/5 16:43:54 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52